Aktuality »

«« Aktuality

KLIENTSKÉ ZMĚNY BUDOVA G TERMÍNY A KONTAKTYVážení klienti,

Zde uvádíme podrobnější informace k Vašim případným klientským změnám.

1. NESTANDARDNÍ VYBAVENÍ

Pokud máte zájem o varianty nestandardního vybavení v případě vybavení koupelen, podlah nebo dveří, budou pro Vás od 10.6. 2019 připravena kontaktní místa, tzv. klientská centra, kde budete moci tyto požadavky projednat:

Dveře: SAPELI Centrum Praha Pankrác
Adresa: Jeremenkova 1171/102, Praha 4 – Pankrác, 140 00
Kontaktní osoby:
Jana Popelářová
tel: 777 314 267
Jan Velehradský tel.: 775 565 122

Podlahy: Parket Atelier s.r.o.
Adresa: Budějovická 1035, Jesenice u Prahy 252 42
Kontaktní osoby:
Jana Popelářová tel: 777 314 267
Jan Velehradský tel.: 775 565 122

Koupelny- sanita a obklady: Ptáček a.s.
Adresa: Chlumecká 1532, Praha – Černý most, 198 00
Kontaktní osoba:
Miroslav Talapka tel.: 725 907 953

ABY SE VÁM PŘŚLUŠNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI MOHLI NÁLEŽITĚ VĚNOVAT JE TŘEBA SI NA UVEDENÝCH MÍSTECH NEJPRVE TELEFONICKY SJEDNAT SCHŮZKU.

Klientské změny musí být uzavřeny nejpozději do 31.7. 2019.


2. STAVEBNÍ ÚPRAVY


V případě, že budete mít zájem o stavební úpravy, je nutné zaslat e-mailem nákres požadované stavební úpravy. Váš návrh nejdříve posoudí projektant a v případě jeho schválení, zašleme návrh k nacenění stavební firmě. Pokud následně budete souhlasit s cenou a provedením Vámi navrhované změny, připravíme pro Vás dodatek ke smlouvě o budoucí kupní smlouvě, se specifikací vámi odsouhlasené klientské změny. Ten bude nutné podepsat s ověřeným podpisem.

Návrh stavebních úprav, je nutné zaslat nejpozději do 30.06.2019.


3. STANDARDNÍ VYBAVENÍ

Ukázky standardu, pro Vás budou vystaveny v sídle společnosti Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. (objekt Centra stavebního inženýrství, a.s., na adrese Pražská 16/180, Praha 10) jde zejména o varianty dekorů obkladu, dlažby, podlah atp., které budou použity v rámci standardu pro bytové jednotky v objektu G.

V případě, že od Vás nejpozději do 31.7. 2019 neobdržíme podklady pro přesnou specifikaci výběru ze standardního provedení a obkladu (modrá, zelená, oranžová, bílá), dekoru podlahy a dveří, bude použita námi definovaná základní specifikace.

Základní specifikace, je definována následovně:
  •  pro obklad a dlažbu typ RAKO REMIX barva modrá a bílá,
  •  u podlahy bude použit typ ECLIC, laminátová podlaha v dubovém dekoru (podlahové lišty v barvě podlahy)
  •  v případě dveří bude použit dubový dekor

 
Home :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Bonusy a akce :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení :: Mapa stránek


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. Informace o zpracování osobních údajů.