Home »

«« Home

26.03.2007 - Klientské změny "DE"

Vážení klienti,


rád bych Vás seznámil s novými informacemi, které se týkají klientských změn v projektu BOK Hostivař.

  1. STANDARDNÍ VYBAVENÍ


Od 26.3. 2007, pro Vás bude otevřena vzorkovna standardního vybavení bytových jednotek v projektu BOK Hostivař.

Vzorkovna bude otevřena v sídle společnosti CSI, a.s., na adrese Pražská 16/180, Praha 10.


V případě, že nám nejpozději do: 23.4. 2007 nezašlete podklady pro přesnou specifikaci změn standardu, použijeme námi definovanou základní specifikaci.


  1. NESTANDARDNÍ VYBAVENÍ


Pokud máte zájem o varianty nestandardního vybavení v případě vybavení koupelen, podlah nebo dveří, budou pro Vás od 26.3. 2007 otevřena kontaktní místa, kde tyto požadavky budete moci projednat.

NA TĚCHTO KONTAKTNÍCH MÍSTECH JE NUTNÉ NEJPRVE SI TELEFONICKY DOJEDNAT SCHŮZKU !!!


Adresy těchto kontaktních míst:

Dveře: WOODCOTE CZ, a.s.
U pekařky 281/3,180 00 Praha 8 - Libeň
Kontaktní osoba: p. Rýdl
tel.: 724 068 041

Podlahy: Vše pro podlahy s.r.o.
Komunardů 38, Praha 7 - Holešovice.
Kontaktní osoba:  p.
Ondráček
tel.: 724 044 706.

Koupelny a obklady: SIKO Koupelny
Skorkovská 1310, Praha 9 - Černý Most
Kontaktní osoba: sl. Jaromíra Vosátková (obchodní oddělení)
tel.: 281 040 415, mob.: 737 260 142


  1. STAVEBNÍ ÚPRAVY


V případě, že budete mít zájem o stavební úpravy, je nutné zaslat e-mailem nákres požadované stavební úpravy. Váš návrh nejdříve posoudí projektant a v případě jeho schválení, zašleme návrh k nacenění stavební firmě. V případě, že budete souhlasit s cenou a provedením Vámi navrhované změny připravíme pro Vás přílohu ke smlouvě budoucí kupní, kterou bude nutné podepsat s ověřeným podpisem.

Návrh stavebních úprav, který se týká 1.NP zašlete, prosím, nejpozději do 30.3. 2007.

Návrh stavebních úprtav, který se týká bytových jednotek 2-5 NP zašlete nejpozději do 20.4.2007


Prosíme, posílejte veškerou komunikaci, která se týká klientských změn na email: Josef.krizenecky@general.cz nebo byty@bydlenivhostivari.czHome :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Bonusy a akce :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení :: Mapa stránek


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.