Home »

«« Home

29.01.2016 - KLIENTSKÉ ZMĚNY PRO OBJEKT I a J PRODLOUŽENÍVážení klienti,

rádi bychom Vás informovali o prodloužení termínu pro uzavření klientských změn u etapy I a J, který byl stanoven do 30.1.2016.

Termín klientských změn je nyní prodloužen do 15.2.2016.


Omlouváme se za nedorozumění v Koupelny Ptáček. Po prošetření celé situace jsme zjistili, že na jejich prodejně nebyl k dispozici fyzicky standartní vzorek obkladů a dlažby. Ten je případně možné prohlédnout v naší kanceláři CENTURY 21 New Home, Mrštíkova 8, P10 nebo na vrátnici v budově CSi na adrese Pražská 16, P10, (zde je otevřeno 24 hodin každý den).

V Koupelny Ptáček se případně obracejte na pana Čírtka, který je o projektu také informován.

V případě, že chcete ponechat standard, je možný výběr dekoru nahlásit pouze mě na email: josef.krizenecky@century21.cz, nemusíte navštěvovat Klientské centrum. To platí nejen pro koupelny ale i pro podlahy a dveře.

Pokud neprovedete žádný výběr obkladů a dlažby, bude použita varianta světle modrá.
Dále bychom Vás chtěli informovat o možnosti výběru podlahy a dveří,

Klientské centrum pro výběr podlah je společnost INTACO,v Praze 7 Holešovicích, Vzorková prodejna: Jateční 23, Praha 7 Holešovice , Kontaktní osobou je pan David Maňák, tel, 602 227 254, email: info@intaco.cz

Typ podlahy pro výběr v rámci standardu je: Dub: Dub rustikální Buk: Buk rustikální

Pokud neprovedete žádný výběr podlahy, bude použita varianta dub rustikální. V případě, že máte zájem o dlažbu v předsíni je nutné provést její výběr v Koupelny Ptáček a následně informovat podlahové centrum INTACO o odpočtu plovoucí podlahy.

Klientské centrum pro výběr dveří je Sapeli Černý most, Praha 9, Centrum je na stejném místě jako jsou KOUPELNY PTÁČEK umístěné vpravo. Kontaktní osobou je pan Jiří Kopa 725 432 217

Typ dveří v rámci standardu: Sapeli ELEGANT 10 - model hladký bez výplní dekor CPL DUB STRUKTUR Sapeli ELEGANT 10 - model hladký bez výplní dekor CPL BUK STRUKTUR Pokud neprovedete žádný výběr dveří, bude použita varianta DUB STRUKTUR.

S pozdravem

Josef Kříženecký


Home :: Lokalita :: Projekt :: Byty :: Bonusy a akce :: Financování :: Kontakty :: Galerie :: Ke stažení :: Mapa stránek


Tyto webové stránky představují nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost Bytový a obchodní komplex Hostivař, s.r.o. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině. E-mailový kontakt na tomto webu byty@bydlenivhostivari.cz není autorizovaným firemním kontaktem, slouží pro nabídku jednotek více společností! Pro komunikaci s jednotlivými společnostmi použijte kontakty a postup uvedený ve smlouvách.Informace o zpracování osobních údajů.